Bu web sitesini kullanmakla aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. 

Piyasarehberi.org adresinde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır ve kişisel görüşleri ifade eder. Herhangi bir tavsiye ve danışmanlık hizmeti olarak algılanmamalıdır. Burada yer alan görüşler risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

Bu sitenin amacı finansal okuryazarlık ve bilinçli yatırıma katkı sağlamaktır. Sitede kullanılan ekonomik veriler resmi kurum ve kuruluşların yayınlarından alınmakta olup burada doğabilecek hatalardan dolayı site sorumlu tutulamaz. Aynı şekilde; yazarın bilgi ve tecrübesine dayanan yazıların "kişisel görüş" kapsamında olduğu ve bu nedenle doğabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamayacağı bilinmelidir. 

Bu sitedeki içerik Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamına girmektedir; yazıların yazarın izni olmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kullanılması yasal yükümlülük doğuracaktır. 

Teşekkürler;

Onur Ceylan